Καλησπέρα, σας ανέβασα τις απαντήσεις στην Γλώσσα  και την Αγωγή και μια νέα εργασία στα Μαθηματικά.

ΑΓΩΓΗ

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Όσα παιδιά έχουν πάρει όνομα χρήστη και κωδικό από το πανελλήνιο σχολικό δίκτυο και δεν έχουν κάνει αποδοχή της πρόσκλησης που τους έστειλα πρέπει να το κάνουν άμεσα. Αυτό θα γίνει ως εξης: Θα μπουν στην πλατφόρμα e-me θα κάνουν είσοδο  και θα χρησιμοποιήσουν το όνομα χρήστη  και τον κωδικό τους . Δεξιά πάνω θα δουν ένα κουδούνι με κάποιον αριθμό. πχ 2 Αυτό σημαίνει οτι έχουν δυο ειδοποιήσεις. Θα μπουν πρώτα στην μία κάνοντας κλικ,και θα κάνουν αποδοχή της πρόσκλησης .Ύστερα  θα κάνουν το ίδιο  και για την άλλη ειδοποίηση.

Όποια παιδιά δεν έχουν πάρει όνομα χρήστη και κωδικό από το ΠΣΔ θα πρέπει να το κάνουν άμεσα και να ενημερώσουν  το σχολείο ποιο είναι το όνομα χρήστη τους.

Σας ανεβάζω τις απαντήσεις στα μαθηματικά και νέες εργασίες στη γλώσσα και τα μαθηματικά.

ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

Καλημέρα

Σας ανεβάζω τις απαντήσεις στις ασκήσεις των μαθηματικών και μια νέα εργασία γλώσσα.