Τελετή λήξης σχολικού έτους 2022-2023 και αποφοίτησης της ΣΤ' τάξης

Έφτασε λοιπόν και φέτος η ώρα του αποχαιρετισμού. Την Παρασκευή 10 Ιουνίου, σε κλίμα ενθουσιασμού και συγκίνησης, πραγματοποιήθηκε η Τελετή Αποφοίτησης της ΣΤ΄ τάξης του Δημοτικού σχολείου μας, η οποία έλαβε χώρα στον αύλειο χώρο του σχολείου. Ευχόμαστε στα παιδιά καλή πρόοδο στο Γυμνάσιο.
image0.jpgimage1image2.jpg

Πολλές ευχαριστίες:
  • Στους Εκπαιδευτικούς του σχολείου που εμπεύστηκαν και συντόνισαν τις δραστηριότητες των παιδιών.
  • Στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για την πολύτιμη συμβολή του.
  • Φυσικά στους ίδιους τους πρωταγωνιστές, τους μαθητές του Σχολείου και στους γονείς τους για την παρουσία τους.

Ιδιαίτερη μνεία και ευχαριστίες στην Εταιρεία ISOMAT (isomat.gr) για την ευγενική χορηγία τους (160 μπλουζάκια που φορούσαν οι μαθητές και εκπαιδευτικοί)
isomat