Σημαντική Ανακοίνωση

Αγαπητοί Γονείς, σας παρακαλούμε:

1) Να επισκέπτεστε καθημερινά την ιστοσελίδα του σχολείου μας στη διεύθυνση: http://2dim-ag-athan.thess.sch.gr/ προκειμένου να ενημερώνεστε.

2) Υπενθυμίζω σχετικά με την προηγούμενη ανακοίνωση για την εγγραφή των μαθητών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο να κοινοποιήσετε τους λογαριασμούς εγγραφής στην ηλεκτρονική διεύθυνση του σχολείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. προωθώντας το email που σας έστειλε μετά την εγγραφή το ΠΣΔ με το username του μαθητή.

3) Τέλος, σας κοινοποιούμε έγγραφα του 2ου Κ.Ε.Σ.Υ. Β΄ Θεσσαλονίκης με συμβουλές για την ψυχολογική στήριξη των μαθητών μας όταν και αν χρειάζονται και για την εξ αποστάσεως συμβουλευτική και ενημέρωση.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη συνεργασία!!!!

Η Διευθύντρια του Σχολείου
Παναγιωτίδου Αλεξάνδρα